قوانین و مقررات استفاده از تالارهای گفتگو در بورس آنلاین
  1. تمامی کاربران می‌بایست در هنگام ثبت نام ، از کلمات مناسب جهت نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زشت و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به گروه ها قطع خواهد شد.
  2.  تالارهای گفتگو محلی برای طرح آزادانه دیدگاهها، نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات در ارتباط با هر یک از موضوعات تالارها می باشد.
  3.  در تالارهای تخصصی فقط به مباحث تخصصی همان حوزه پرداخته شود.
  4.  هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی و دینی ممنوع می‌باشد.
  5.  هر گونه بی احترامی به افراد، اقوام و یا عقاید آنان ممنوع است. در صورت مشاهده، دسترسی کاربر مربوطه محدود و قطع خواهد شد.
  6. کاربران سایت می‌بایست در هنگام ارسال مطلب در گروهها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات، آواتار یا امضا و یا تصاویر زشت و نامناسب، ضمن حذف مطلب دسترسی  کاربر خاطی محدود و حذف خواهد شد.
  7.   کاربران می‌بایست در هنگام ارسال مطالب از یک عنوان مناسب استفاده نمایند برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید. در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می‌باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در هنگام مطرح کردن مطالب خود، گروه مناسب را انتخاب نمایید و از ارسال آنها در گروههای نامتناسب با مطلبتان خودداری نمایید.
  8.  در صورتی که جواب سؤالی را نمی‌دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن تاپیک ( یا سؤال ) شود خودداری فرمایید. از جواب های نامربوط پرهیز کنید و در صورتی که بحث خاصی دارید برای خودتان یک تاپیک عمومی باز کنید.
  9. از نوشتن یک مطلب در گروههای مختلف خودداری کنید. طبق قانون شماره ۷ گروه مناسب و مرتبط به مطلب خود را انتخاب کنید و فقط در آن گروه، مطلب مربوط را ارسال کنید.

و در آخر، دوستان عزیز توجه داشته باشند قوانین و مقررات استفاده از تالارهای گفتگو تنها برای داشتن محیطی پربارتر و دلنشین تر برای همه دوستان عزیز در نظر گرفته شده، رعایت این قوانین به همه ما کمک خواهد کرد تا گروه های قوی و سالم و در عین حال شاداب و دلنشین داشته باشیم .

برای ورود بر روی گروه انتخابی خود کلیک نمایید

فهرست